Nasıl Katılacaksınız?

Değerli velilerimiz,

Öğrencilerimizin vize işlemleri acentamız asistanlığında yürütülecektir. Lütfen aşağıdaki listede yer alan belgeleri eksiksiz hazırlayınız. Hazırladığınız her belge için kutuyu işaretleyiniz.

Tüm belgeler İngiltere Konsolosluğu tarafından istenmektedir.

Katılım için

Gerekli Evraklar;

Öğrenci veli sözleşmemizi ekiksiz doldurup bize iletiniz.

Program kayıt ücretini öğrencimizin adını belirterek yatırınız. Makbuzlarınızı program süresince mutlaka saklayınız. Diğer taksitleri kayıt ücretini yatırdığınız ilgili bankaya yatırınız.

Geçerliliği en az bir yıl olan bir pasaport edininiz. Mevcut pasaportlarınızın tarihi geçtiyse uzatma işlemlerini emmniyet müdürlüklerinde tamamlayınız ve numarasını bize bildiriniz. (Tüm başvuru ve uzatma işlemleri için şahsi başvuru gerekmektedir)

Okul idaresi yada öğrenci işlerinden 2 adet öğrenci belgesi alınız. Lütfen dikkat! Öğrenci kartı fotokopisi geçerli değildir.

Ailenize ait, son 3 ayın hesap hareketini içeren hesap cüzdanlarını, tüm işyeri, ev yazlık, arsa ve diğer taşınmaz tapu fotokopileri, araba ruhsat fotokopileri, kira gelirleri, yatırım fonu, borsa, repo, diğer yatırım belgeleri ve ailenin (sponsorun) maddi durumunu gösterir tüm belgelerin fotokopileri, kredi kartı ekstreleri,

Öğrencinin TC kimlik nosunu içeren nüfus cüzdan fotokopisi,

Velimiz serbest meslek sahibiyse imza sirküleri ve vergi levhası fotokopisi, kamu çalışanı yada devlet memuruysa maaş bordrosu,

4 adet fotograf. Lütfen dikkat! Fotoğraf özellikleri İngiltere Konsolosluğunun istediği standartlarda olmalıdır. Klasik vesikalık fotograflar kabul edilmeyecektir.

Anne ve babanın noterde birlikte doldurup imzalayacağı muvafakatname ‘Oğlumuz/kızımız…………..’ın ………….. Okulu öğretmenlerinden………………………ile yurtdışına çıkmalarına ve yaz okulu programına katılmasına onay veriyoruz.’ Cümlesinin geçmesi gerekiyor.

Vukuatlı aile nüfus kütük örneği( il nüfus müdürlüğünden alınacaktır ve belgenin aslı teslim edilecektir.)

Tüm belgelerin eksiksiz ve hazır olduğundan emin olduktan sonra tek bir dosya içinde Kore Şehitleri cad. Mithat Ünlü sk. Plaza 21 D:14 No:17 Esentepe İstanbul Tel: 212 280 86 36 Adresine kargo ile bedeli tarafınızdan ödenerek gönderilmesi gerekmektedir.

Vize işlemlerinde yığılma yaşanmaması ve aksama olmaması için belgelerin mümkün olan en kısa sürede ulaştırılmasını önemle rica ederiz.

Belgeyi bilgisayarınıza indirin!

yurt dışı eğitim sektörünün iki öncü firması EDU Grup ve Deren Koray firmalarının ortak projesidir.